Esaias Thorén färglitografi
2015-10-09
333087
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981), komposition med torso, signerad och daterad Esias Thorén -77, 81/300, färglitografi, ca 40 x 32 cm
Något gulnad