Jan Morthenson blandteknik
2015-10-09
333057
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JAN MORTHENSON (född 1940, samtida): "Opus 54", signerad a tergo och daterad 87, blandteknik, ca 65x54 cm
Smärre dukskada