Takkrona
2015-10-09
333053
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKKRONA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, höjd ca 79, diameter 70 cm
Bruksslitage