Bägare och slevar silver
2015-10-15
333038
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SOPPSLEV, Tyskland 1800-talets slut, BÄGARE, 4 st, KALK, 1900-tal, SÅSSLEV, 1883, SOCKERBEHÅLLARE, 1916, silver, total vikt ca 350 g