Skedar silver
2015-10-15
333034
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKEDAR, 10 st., silver, 18/1900-tal, vikt ca 632 g
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Bruksslitage