Skedar silver
2015-10-15
333002
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKEDAR, 9 st., silver,17/1800-tal, vikt ca 388 g
Visas på Geijersgatan 14 o Göteborg
Åldersrelaterat slitage, monogram/inskriptioner