Frans Odelmark akvarell
2015-10-09
332972
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Knypplerska på innergård, signerad F W Odelmark, akvarell, ca 47 x 34 cm