Buddha
2015-10-07
332948
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURIN, troligen Thailand 1900-tal, lack, i form av Buddha, höjd ca 31 cm
Armar med lagningar, attribut saknas