Flaskor i porslin Kina
2015-10-07
332941
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FLASKOR, 2 st, porslin, Kina, 1871900-tal, dekor i underglasyrblått av flodlandskap, höjd 22-23 cm
Skador