Skrivbord
2015-10-07
332906
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKRIVBORD, 1900-tal, med två lådor, handtag i mässing , höjd ca 75, 130 x 65 cm
Renoverat, smärre slitage, mindre färgbortfall