Kristina Jöred oljemålning
2015-10-07
332881
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KRISTINA JÖRED (född 1913): "Happy Days", ur Evert Taubes Tango i Nizza, signerad K Jöred, olja på duk, 77x60 cm