Kjeld Ulrich
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
KJELD ULRICH (Danmark, född 1942), Komposition, signerad och numrerad 59/60, färgetsning, 49,5x39 cm
Kuntoraportti
332835
Päivämäärä:
2015-10-11