Silverfat
2015-10-07
332793
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 5 st, silver, rokokostil, 1900-talets slut, varierande mått, 12 x 9-18 x 12 cm, vikt ca 370 g
Smärre slitage