Vinkylare
2015-10-07
332786
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VINKYLARE, nysilver, 1900-tal, mynning med bladstavsdekor, hänklar med lejonmaskaroner, höjd ca 20,5 cm diameter 19 cm
Smärre bruksslitage