Skål Kina
2015-10-06
332768
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅL, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av emaljfärger, kalligrafer och figurer, höjd ca 8, diameter ca 16,5 cm
Krackelyrer, smärre slitage