Fohund 1900-tal
2015-10-06
332763
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURIN, fohund, Kina, 1900-tal, lack delvis förgylld, höjd ca 20 cm
Senare kompletterad sockel, skador