Angelica Wiik färglitografi
2015-10-07
332744
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Zebradivan", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 41 x 60,5 cm, oramad