Angelica Wiik färglitografi
2015-10-07
332743
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), motiv från Blå porten, signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, ca 60 x 44 cm