Klubbat för:
5 200 SEK
6 000 SEK
SAM UHRDIN (1886-1964): Flickor vid eldstad, signerad Sam Uhrdin 43, olja på duk, 71x91 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Färgbortfall
332740
2015-10-13