Skålfat Rosenthal
2015-10-07
332720
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROSENTAHL, skålfat, 1900-tal, "Maria", kant med förgylld dekor, diameter 35 cm