Oidentifierad konstnär
2015-10-19
332717
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDIENTIFIERAD KONSTNÄR, bondstuga, olja på papper, Ur Edvard Seldners samling skrivet på ramen,
ramen är märkt Herrman Tautz, Kunglig Hovförgyllare, ca 17 x 26 cm
Liten skada på ramens högra hörn längst ner och i mitten högst upp i målningen