Erland Cullberg
2015-10-11
332715
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Provokatören, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 87x93 cm
Duklagningar