Silverskålar
2015-10-06
332698
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SKÅLAR, 2 st, med fat, silver, G. Möllenborg, invändigt med förgyllning, godronnerade liv, senapssked och sockerströare i silver medföljer G. Möllenborg, Stockholm 1831, vikt ca 453 g
Smärre slitage