Björn Hallström oljemålning
2015-10-07
332695
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BJÖRN HALLSTRÖM (1916-1981), "Slottet i Estaing, France", olja på duk, signerad Björn Hallström, -58, betitlad och signerad på spännramen, 38 x 47 cm