Mats Åkerman
2015-10-06
332647
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATS ÅKERMAN (född 1956): Flanören, signerad Mats Åkerman -08, numrerad 40/95, serigrafi, bladmått ca 43x49 cm