Bordslampa mässing
2015-10-06
332610
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, mässing, 1900-tal, kannelerad stam, rund for, justerbar höjd, maxhöjd ca 67 cm (inkl. skärm)
Bruksslitage