Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
KANNA, STOP, 4 st, med lock, porslin, sannolikt Tyskland, 1800-talets andra hälft, imiterat trä- och benarbete, höjd ca 18-35 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, enstaka dekorelement saknas
332600
2015-10-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner