Manstudie
2015-10-06
332594
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NILS FORSBERG (1842-1934): Manstudie, signerad och daterad Nils Forsberg 1900?, olja på pannå, 27 x 17,5 cm