Ljuskrona
2015-10-06
332519
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, enligt uppgift inköpt på Firma Svenskt Tenn, 6 ljuspunkter, totalhöjd ca 65 cm
Smärre slitage, rost