Roland Svensson
2015-10-06
332491
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), Fiskarstugor, signerad Roland S, 135/360, färglitografi, 24 x 48 cm
Ej examinerad ur ram