Oidentifierad konstnär 1800-tal
2015-10-06
332479
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Sverige, 1800-tal): Jägare med byte, blandteknik på papper, 22,5 x 17,5 cm
Skador