Oljemålning
2015-10-06
332470
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustlandskap, otydligt signerad Strandberg (?), olja på pannå, 94x121 cm