Skedar silver 1800-tal
2015-10-06
332451
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATSKEDAR, 6 st, RAGUSKED, silver, modell svensk rund, 1800-talets första hälft, vikt ca 523 g
Baksidor med monogram, slitage, bucklor