Skedar och bestick silver
2015-10-05
332416
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKEDAR, 3 st, S:t Petersburg 1838, SKEDAR, 7 st, olika modeller, BESTICK, silver, 7 st, olika modeller mm, total vikt ca 518 g
Slitage, delvis med gravyr, delvis med bucklor