Richard Ryan silkscreen
2015-10-05
332387
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): (2) ur mappen "Manhattan in Fashion", signerade Ryan och numrerade, silkscreen, bladmått ca 48x62 cm, oramade