Joakim Allgulander färglitografi
2015-10-05
332386
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Explorers", signerad Joakim Allgulander, 55/230, färglitografi, bladmått ca 45x74 cm, oramad