Joakim Allgulander färglitografi
2015-10-05
332385
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Lost", signerad Joakim Allgulander, 40/240, färglitografi, bladmått ca 41x59 cm, oramad