Orientalisk bricka
2015-10-07
332375
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BRICKA, 1800-talets slut, trä med pärlemorinläggning i form av drakar, 65x44 cm
Slitage smärre bortfall av pärlemor