Lennart Aschenbrenner akvarell
2015-10-15
332338
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Komposition med skrift, akvarell, signerad Aschenbrenner, ca 49x63 cm