Johannes Olsson blandteknik
2015-10-15
332302
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition med pennor, blandteknik, signerad och numrerad J Olsson 158/170, bladmått ca 60x85 cm