Klubbat för:
4 400 SEK
4 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med svarta vinbär, färglitografi, signerad och daterad v. Schantz -83, numrerad XVIII/XX, bladmått ca 58x45 cm
332281
2015-10-15