Oskar Bergman akvarell Erstavik
2015-10-04
332211
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Erstavik, signerad och daterad Oskar Bergman Erstavik juli 1948, akvarell, 36x26 cm