Sven X:et Erixson
2015-10-04
332207
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Dansbanan Lanzarote, signerad X:et, färglitografi, 196/360, 39x42 cm