Skålar Kina
2015-10-04
332183
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLAR, 2 st, 1800/1900-tal, porslin, Kina, underglasyr i blått, höjd 7-8 cm
Nagg,