Bestick silver
2015-10-05
332182
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JACOB ÄNGMAN, bestick, 24 dlr, silver, modell Rosenholm, bestående av: 3 bordsgafflar, 12 bordsknivar, smörkniv, 8 kaffeskedar
Gravyr, slitage, skador