Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
JOHN SJÖSVÄRD (1890-1958), nakenmodell, signerad och daterad J. Sjösvärd 25.3.1937?, olja på pannå, 47 x 42 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, färgbortfall
332088
2015-10-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner