Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
SAM UHRDIN (1886-1964): "Inga vid spinnrocken", signerad och daterad Sam Uhrdin -49, olja på duk, ca 80x100 cm
Retuscher, färgbortfall, fuktfläckar på dukens baksida
332078
2015-10-04