Bengt Lindström litografier
2015-10-02
331999
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008) (2), Figurkomposition, signerade Lindström, 46/90 resp 63/99, färglitografi, 73x50 resp 45x35 cm
Gulnader