Nils Nilsson Skum blandteknik
2015-10-03
331981
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Varg och renar, signerad och daterad NN Skum 1942, blandteknik, ca 23x30 cm