Karl Mårtens färglitografi
Closed
2015-10-03
331951
| Sold for | 700 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956): Stare, signerad Karl Mårtens, 242/290, färglitografi, bladmått ca 31,5 x 31 cm